MENU
"The help you want when you need it the most."

A Lifetime of Experience

  • slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide5

24-Hour Service Call

Free Consultation and Hospital Visit

No Fee Unless Recovery

Competitive Rates

Assistance with Securing Medical Aid

Якщо Вам було заподіяно особистої шкоди, зверніться в юридичну фірму «Pipella Law» уже сьогодні.

У фірмі «Pipella Law» ми розуміємо, що, якщо англійська мова для Вас не є рідною, Вам може бути важко розібратися в складній правовій системі. Крім англійської мови, наша юридична фірма готова надати допомогу клієнтам, що потребують послуг перекладу українською, німецькою та пенджабі.

Якщо наш персонал не зможе задовольнити Ваші мовні потреби на нашій з Вами першій зустрічі, фірма «Pipella Law» організує послуги перекладача без додаткових витрат з Вашого боку. Ми успішно працюємо як із сім’ями, так і з окремими особами, що потребують послуг перекладача, і, при потребі, перекладач може бути присутній на всіх наших із Вами зустрічах, починаючи з первинної консультації аж до врегулювання справи. Фірма «Pipella Law» працюватиме з Вами Вашою мовою.

В юридичній фірмі «Pipella Law» ми вважаємо, що мова ніколи не повинна бути перешкодою у захисті Ваших прав та доступі до правосуддя.

Якщо Вам було заподіяно особистої шкоди, зверніться вже сьогодні до юристів фірми «Pipella Law», щоби дізнатися, як вони можуть допомогти Вам відновитися після пережитої травми.