MENU
"The help you want when you need it the most."

A Lifetime of Experience

  • slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide5

24-Hour Service Call

Free Consultation and Hospital Visit

No Fee Unless Recovery

Competitive Rates

Assistance with Securing Medical Aid

Jeśli odniosłeś obrażenia osobiste, skontaktuj się już dziś z firmą prawniczą Pipella Law.

W firmie Pipella Law zdajemy sobie sprawę, że poruszanie się w złożonym systemie prawnym może być trudne – jeśli angielski nie jest Twoim ojczystym językiem. Poza angielskim, nasza firma prawnicza może od razu obsługiwać klientów, którzy wymagają tłumaczenia na języki: polski, niemiecki i pendżabski.

Jeśli nasz personel nie jest w stanie zaspokoić Twoich specyficznych wymagań językowych podczas wstępnego spotkania, Pipella Law załatwi obecność tłumacza, bez żadnych dodatkowych opłat. Mamy duże doświadczenie we współpracy z rodzinami lub osobami indywidualnymi, które mogą potrzebować usług tłumacza. Jeżeli jest to potrzebne, tłumacz może być obecny przy każdym spotkaniu z nami, poczynając od wstępnej konsultacji a kończąc na końcowej ugodzie. Pipella Law będzie pracować z Tobą w Twoim języku.

W firmie Pipella Law uważamy, że język nie powinien stanowić przeszkody w ochronie Twoich praw oraz w dostępie do wymiaru sprawiedliwości.

Jeśli odniosłeś obrażenia osobiste, skontaktuj się już dziś z prawnikami specjalizującymi się w przepisach o obrażeniach osobistych w firmie Pipella Law, aby uzyskać informację, w jaki sposób mogą Ci pomóc wydostać się z tych traumatycznych okoliczności.