MENU
"The help you want when you need it the most."

A Lifetime of Experience

  • slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide5

24-Hour Service Call

Free Consultation and Hospital Visit

No Fee Unless Recovery

Competitive Rates

Assistance with Securing Medical Aid

Kisisel yaralanmalar için, Pipella Hukuk Bürosunu bugün arayınız.

“Pipella Hukuk Bürosu, karmaşık hukuk sisteminde yol alırken -eğer ingilizce ana diliniz değilse – karşılaşabileceğiniz güçlükleri anlamaktadır. İngilizcenin dışında firmamız, Türkçe, Almanca ve Puncabi dillerinde de tercüman vasıtasıyla, müvekkillerine hizmet vermektedir.

İlk toplantıda size kendi dilinizde yardımcı olamazsak; firmamız sizden bunun için ilave bir ücret talep etmeden, bir tercüman temin eder. Biz, tercüman isteyen kişilerle veya ailelerle çalışmalarımızda her zaman başarılı olduk, eğer gerekirse ilk toplantıdan, en son toplantıya, meselenin halline kadar ki süreçte, her toplantı için tercüman bulundurabiliriz. Pipella Hukuk Bürosu, size kendi lisanınızda hizmet verecektir.

Pipella Hukuk Bürosu, lisanın haklarınızı korumakda ve adalet yoluna basvurmanızda hiç bir sekilde engel olmaması gerektiğine inanır.

Eğer kisisel yaralanma sebebiyle sıkıntı çekiyorsanız, Pipella Hukuk Bürosunda, bu konuda çalışan Şahsi Yaralanma avukatlarına bugün başvurun ve onların bu zor durumda size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.”